Hopp til innhold

Kontakt oss

Telefon sentralbord: 32 26 60 00

E-mail:info@aass.no

For forbrukerkontakt og reklamasjoner: reklamasjon@aass.no

Postadresse: Postboks 1530, Bedriftsenteret, 3007 Drammen

Besøksadresse: Ole Steensgt. 10, 3015 Drammen

Navn Funksjon E-post Telefon
Christian Aug. K. Aass Adm. direktør og teknisk sjef christian.aass@aass.no 91 54 11 41
Leif Eliassen Pressekontakt leif.eliassen@aass.no 97 09 96 71
Anders Lien Leder arrangement Gildehallen, Bryggerhuset og Direktørboligen anders.lien@aass.no 47 47 89 28
Gard Karlsnes Leder pilotbryggeriet Bryggerhuset gard.karlsnes@aass.no 93 22 76 43
Salg
Lauritz Aass Salgssjef dagligvare og horeca lauritz.aass@aass.no 90 65 55 67
Eirik Liland KAM dagligvare eirik.liland@aass.no 95 49 77 60
Bjørn Tore Nordahl Regionssjef dagligvare; Vestre Østland bjorntore.nordahl@aass.no 90 99 29 37
Lars Røttervold Regionssjef dagligvare; Østre Østland lars.rottervold@aass.no 90 99 29 38
Jan Pamer Regionssjef dagligvare; Sør-, Vest- og Midtnorge jan.pamer@aass.no 94 13 09 10
Arnt Helgesen KAM horeca arnt.helgesen@aass.no 48 88 48 11
Ronny Hvambsal Salg horeca Buskerud ronny.hvambsal@aass.no 90 99 29 33
Tine Nelson Salg horeca Oslo og Vestre Akershus tine.nelson@aass.no 40 48 12 57
Jørn Wollebæk Salg horeca Østfold og Østre Akershus jorn.wollebaek@aass.no 95 11 50 14
Tom Inge Israelsen Salg horeca Vestfold og Telemark tominge.israelsen@aass.no 93 45 20 44
Kim H. Larsen Salg horeca Hedmark og Oppland kim.larsen@aass.no 91 74 58 43
Hege Skavhaug Salg horeca Trøndelag, Møre og Romsdal hege.skavhaug@aass.no 93 27 42 39
Teknisk service og distribusjon horeca
Arvid Gjersengen Serviceleder horeca arvid.gjersengen@aass.no 95 02 62 12
Knut Nordahl Arrangement og festivaler knut.nordahl@aass.no 48 12 79 37
Vakttelefon ølanlegg   91 69 43 94
Marked
Sølvi Anita Eide Markedssjef solvianita.eide@aass.no 48 27 82 41
Leif Eliassen Produktansvarlig leif.eliassen@aass.no 97 09 96 71
Produksjon og vedlikehold
David Gardonio Prosessleder david.gardonio@aass.no 47 24 17 59
Rune Skuland Bryggerimester rune.skuland@aass.no 91 39 87 04
Ingun Lykke Laboratorieleder ingun.lykke@aass.no 48 88 48 13
Jens Møller Produksjonssjef jens.moller@aass.no 91 15 24 29
Roger Nilsen Lagersjef roger.nilsen@aass.no 92 64 83 65
Lars Petter Sundve Vedlikeholdssjef larspetter.sundve@aass.no 91 71 68 85
Økonomi og IT
Mette Brandt Økonomi- og personalsjef mette.brandt@aass.no 48 24 14 40
Bente Jakobsen IT og logistikksystemer bente.jakobsen@aass.no 48 12 71 58
Inger Helene Yttreeide Betalingsoppfølging kunder ingerhelene.yttreeide@aass.no

Usikker på kontaktperson. Benytt skjemaet under.

Kontakt oss

Personvern